CURIOSITIES

Eastern Europe, as well as in Poland, is increasingly becoming a holiday destination. At the beginning of January 2017, I heard Candy Dulfer, who travels around the world for her work, to BNR (Business News Radio), saying that she can go on holiday in Poland. Poland has many „hip” cities in which Lublin is one of them. Lublin has the slogan „City of Inspiration”, Inspiring City. The city has many cozy restaurants, museums and galleries. In the immediate vicinity there is the largest open-air museum in Poland, a botanical garden and a remnant of a more recent history, the concentration camp at Majdanek.

See an inspiring city

Gdzie indziej na stronie (zobacz środowisko strony i działania) znajdziesz znacznie więcej o województwie lubelskim, mieście Lublinie i działaniach, które możesz podjąć tutaj. Ponieważ różni ludzie mają różne życzenia, przedstawiamy tutaj szereg sugestii.

Długi weekend czy środek tygodnia

Zazwyczaj przylatujesz samolotem. Dobrze jest wynająć samochód i GPS na lotnisku przez tak krótki czas. Najlepiej zarezerwować samochód, jeśli zarezerwujesz bilet na lot. Jesteś bardziej elastyczny tam, gdzie chcesz iść. Jeśli nie zarezerwujesz samochodu, zapewnimy, że zostaniesz odebrany.

Jazda na rowerze i nordic walking

B & B Izabella to doskonała okazja, aby nic nie robić. Zrelaksuj się, zjedz doskonałe śniadanie. Spacery i jazda na rowerze w okolicy. Pyszny lunch, czytanie w ogrodzie przy drinku. A wieczorem odpocznij i ciesz się grilem. Jednakże, jeśli chcesz odkrywać więcej niż bezpośrednie otoczenie, to wynajem wyżej wymienionego samochodu jest koniecznością. Nie ma transportu publicznego bezpośrednio w sąsiedztwie, B & B jest zbyt na wsi.

Tydzień (= 8 dni)

W przypadku pobytów od poniedziałku do poniedziałku lub piątku do piątku (7 nocy) istnieje możliwość odwiedzenia Warszawy lub Krakowa z jedną lub dwiema nocami w jednym z tych miast. Nie pobieramy opłaty za jedną noc w B & B. Oprócz tego są oczywiście także zajęcia, które proponujemy na długi weekend lub w środku tygodnia.

Od 2 tygodni

Przygotujemy dla Ciebie propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb. W razie potrzeby możemy zorganizować dla studenta kursu języka niderlandzkiego w Lublinie poradnictwo i tłumaczenie.

Specjalnie dla cyfrowych nomadów

O (średnio) tydzień z (małe) pół dnia pracy każdego dnia, a drugi okres cieszyć się tym, co B & B i okolica ma do zaoferowania.
Możesz korzystać z Internetu za darmo.
Regularnie działają grupy ekspertów ds. Pracy, menedżerowie przypadków, specjaliści ds. Reintegracji i lekarze zakładowi.
Lub przynieś własne grupy OT lub członków grupy intervision do dialogu w innym środowisku.
Nie zabraknie ci jedzenia i opieki.
Ostateczne połączenie dobrej drogi i jeszcze kilku godzin może pracować codziennie.
Zacznij rano od obfitego śniadania, a następnie usiądź z laptopem, gdziekolwiek chcesz.
W całym domu jest bezprzewodowy internet i duża część ogrodu.
Połączenie telefoniczne (3G) jest również stabilne.
Kawa i herbata dostępne są przez cały dzień.

 

Po lunchu lub ewentualnie z paczką na lunch można zwiedzić dalej. Istnieje oczywiście wiele „hotspotów”, które powinieneś zobaczyć, ale możesz także udać się na własną rękę w tym wiejskim otoczeniu. Zwiedzanie, na rowerze lub samochodem (wypożyczonym).
Sam Lublin to „miejsce, w którym można być”, jeśli chodzi o kulinarne rozpieszczanie siebie.